Hizmetler

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

Linux Apache MySQL PHP

ODEVA Internet Teknolojileri müşteri ve kar odaklı yaklaşımını somut çözümlere çevirirken birebir kurumsal ihtiyaçlara cevap verecek ürünler ortaya çıkarmaktadır. Geniş bir teknoloji yelpazesi ve kurumsal bilişim vizyonunun diğer bileşenlerine de sahip olmanın kazandırdığı sinerji ODEVA özel yazılım çözümlerini müşterileri ve iş ortakları için çekici kılmaktadır.

 


IT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

IT Danışmanlık

ODEVA Internet Teknolojileri, bilişim sektöründe faaliyet göstermeyen ancak belirli bir projesi için bilişim uzmanlığına ihtiyaç duyan firmalar için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Hizmet verilen firmanın personeli ile işbirliği içerisinde çalışarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olmasını hedeflemektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm avantajları müşterilerimize fayda olarak sunmaktır.

 


HOSTİNG HİZMETLERİ

Hosting

ODEVA Internet Teknolojileri uzman web tasarım ekibi, servis kalitesi yüksek sunucuları ve kampanyaları sayesinde uygun web çözümleri sunmaktadır. Kuracağınız sisteme gerekli olan en uygun hosting paketini seçmek için lütfen www.odevahosting.com adresini ziyaret ediniz.

 


BRİDGEMATE CİHAZLARI

Bridgemate II

Bridgemate kablosuz  skorlama sistemi, briç kulüpleri ve briç federasyonları turnuvalarında kullanılan turnuva sonuçlarının hızlı ve doğru bir şekilde hesaplanmasını sağlayan cihazlardır. ODEVA İnternet Teknolojileri 2006 yılından beri Hollanda merkezli Bridgemate Systems BV firmasının Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermektedir. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.bridgemate.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 


VUGRAPH.COM

Vugraph.com

vugraph.com, briç kulüplerinin turnuva sonuçlarını Internet üzerinden kolayca yayınlayabildikleri, briç oyuncularının da bu sayede oynadıkları elleri ve her elden aldıkları skorları görebildikleri bir briç portalidir. ODEVA tarafından briç kulüplerinin benzer ihtiyaçlarına tek merkezli çözüm olma amacıyla 2005 yılında hayata geçirilmiştir. Ayrıntılı bilgi için www.vugraph.com adresini kullanabilirsiniz.

 


ODEVA LEHMAN PROGRAMI

Odeva Lehman

Türkiye’deki briç kulüplerinde oynatılan Lehman turnuvaları için komple bir çözüm olmak amacıyla yazılan Odeva Lehman programı Windows işletim sistemi üzerinde çalışan bir uygulamadır. Son versiyon 2.1’dir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.